Praca w Skawinie- ZAPEWNIAMY TRANSPORT !

KONTAKT

Wadowice - Dodane przez krakow.lea (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Skawinie- ZAPEWNIAMY TRANSPORT !

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PAKOWACZ
Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Skawina
Nr Ref.: MPS/035/AKP

Zadania:
pakowanie wyrobów spożywczych do wytłoczek i opakowań zbiorczych
układanie opakowań zbiorczych na paletach
strechowanie palet oraz ich etykietowanie
współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynu
przestrzeganie zasad BHP
dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie obowiązujących norm saniatrno-epidemiologicznych

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wyrobienia w trakcie)
dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
predyspozycje manualne
motywacja i chęci do pracy od zaraz
gotowość do wykonywania pracy stojącej lub siedzącej

Oferujemy:
pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
wynagrodzenie zasadnicze + dodatki
pracę w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży spożywczej
zapewniamy transport (informacje o trasie busa dostępne w Manpower)

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia nr certyfikatu 412.

Mapa WadowiceProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Skawinie- ZAPEWNIAMY TRANSPORT !

Polecane, ciekawe strony z Wadowic. Prowadzisz serwis o Wadowicach lub zwiazany z Wadowice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejscki Portal Społecznosciowy w Wadowicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wadowice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wadowic: Oświęcim ogłoszenia - Żywiec darmowe ogłoszenia - Bielsko Biała ogłoszenia bezpłatne - Kraków ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję