Nie daj się zabić grzybom pleśniowym

KONTAKT

Wadowice - Dodane przez zdrowie48 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Nie daj się zabić grzybom pleśniowym

Afery ze spleśniałą żywnością w tym z kiełbasą napawa strachem przed ich kupnem. Nie każdy zdaje sobie sprawę ze skutków jej spożywania. Ostatnio dość często dowiadujemy się,że jesteśmy regularnie zatruwani jedzeniem spleśniałym jak i powtórnie przetworzonym czy tez ze zdechłych i chorych zwierząt.Jest to bezpośrednie zagrożenia życia i zdrowia szczególnie gdy spożywają to dzieci,osoby starsze czy mające problemy z wątroba.To wszystko może mieć wpływ na spożywanie wędlin ze skażonego i spleśniałego mięsa.
Pleśnie wytwarzają jedne z najbardziej toksycznych znanych nam substancji czyli mykotoksyny, szczególnie szkodliwych dla małych dzieci.
Niektóre pleśnie wytwarzają bardzo toksyczne substancje, a nawet jedne z najsilniejszych, znanych nam trucizn. Do nich należy AFLATOKSYNA.
Aflatoksyna uważana jest za substancję o działaniu mutagennym i rakotwórczym, a przez to za jedną z przyczyn pierwotnego raka wątroby, zwłaszcza u tych osób, które przeszły wirusowe zapalenie wątroby typu B.
Mykotoksyny są niebezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt, wywołując choroby lub pośrednio wpływając na funkcjonowanie organizmu. Charakteryzują się wyjątkową stabilnością i nie ulegają rozkładowi nawet przy zastosowaniu obróbki w procesach technologicznych. Mogą powodować uszkodzenie wątroby, nerek i centralnego układu nerwowego zarówno u zwierząt, jak i u ludzi. Mięso zwierząt, które jadły pasze porażone mykotoksynami nie jest tak niebezpieczne jak mleko, które stanowi zagrożenie zwłaszcza dla dzieci.Aflatoksyny znajdują się w wielu produktach żywnościowych ale i w domu w zawilgoconych łazienkach czy kuchniach, w klimatyzatorach,na ścianach.To wszystko zagraża życiu i zdrowiu,stąd wzrost chorób nowotworowych w tym czerniaka,wątroby,jelit,okrężnicy czy alergii.
Człowiek sam musi dziś poszukać własnej drogi na uzdrowienie organizmu poprzez systematycznie oczyszczanie z pasożytów (grzyby, bakterie chorobotwórcze i robaczyce,toksyny) oraz o odtruwanie. Dla osób zdrowych zasadne jest stosowanie podobnych kuracji 2 razy w roku. U osób chorych niezbędne jest systematyczne dbanie o czystość wewnątrz organizmy - ciągłe oczyszczanie i odpowiednie odżywianie.Profilaktycznie polecam stosować chlorofilinę w płynie Liquid Chlorophyll. Chlorofiliny odgrywają ważną rolę w odtruwaniu środowiska wewnętrznego organizmu, w celu zachowania zdrowia i życia. DETOX z chlorofilu, enzymów i innych roślinnych składników, stosuje się w celu wypłukania toksyn (np. dioksyny) oraz rtęci i ołowiu. Natomiast najlepszym obecnie ziołowym suplementem odtruwającym z pasożytów,toksyn,robaków,grzybów ( w tym pleśniowych) okazał się PARAPROTEX, Green Care czy Pure Yucca.
Na odtruwanie z toksyn bardzo pomocny jest OCEAN21 i Strong Bones.
Nie czekaj na chorobę,bo rak i marskość wątroby może spowodować śmierć w ciągu roku od zatrucia organizmu. Więcej o oczyszczaniu organizmu poczytaj na moim sklepie.

Mapa WadowiceProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Nie daj się zabić grzybom pleśniowym ,127 zł


Polecane, ciekawe strony z Wadowic. Prowadzisz serwis o Wadowicach lub zwiazany z Wadowice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejscki Portal Społecznosciowy w Wadowicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wadowice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wadowic: Oświęcim ogłoszenia - Żywiec darmowe ogłoszenia - Bielsko Biała ogłoszenia bezpłatne - Kraków ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wadowice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj